آنسو وب سایتی برای نسل آینده

989192709646+

آنسو وب، بفرمایید؟!

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان کمکتون می کنه تا بدونید از کجا باید شروع کنید

برای افزایش درآمد و گسترش کسب و کارتون به چی نیاز دارید؟

داشتن چشم انداز درست و دقیق می تونه به کسب نتایج بهتر کمک کنه

مشاوره طراحی سایت

مشاوره یعنی دریافت اطلاعاتی که برای تصمیم‌ گیری در رابطه با انجام کاری کمکتون کنه. حالا وظیفه مشاور چی هست؟ این ‌که بتونه همین کار دادن اطلاعات رو که به‌ ظاهر خیلی هم ساده میاد، بسته به نیاز شما انجام بده. متاسفانه بعضی ‌وقت‌ ها افراد مشاور بسته به نیاز شما اطلاعات درستی در اختیارتون قرار نمیدن.

یعنی بیشتر روند صحبت ها در جهت اهداف و منفعت خودشون پیش میره و با چشم‌ انداز جذاب و غیر واقعی که براتون ترسیم می کنن با مشاوره رایگان شما رو به اشتباه تو مسیری که خودشون می‌خوان قرار میدن نه مسیری که شما می خواین. برای همین بهتره بگیم که بعضی موقع ها، مشاوره دادن در اصل یک دامه که شما را ترغیب به استفاده از خدمات اون مجموعه کنه.

همون ‌طور که به این ‌مورد اشاره کردیم، تعداد مواقع محدودی هست که ممکنه با اطلاعات نادرست به دام این افراد بیفتید، وگرنه در بیشتر مواقع افراد مشاور به این صورت عمل نمی‌ کنن. پس نسبت به این موضوع دید منفی پیدا کنید. ما در رابطه با این موضوع صحبت کردیم تا فقط دید شما رو نسبت ‌به مشاوره گرفتن باز تر کنیم.

فهرست مطالب

چرا به مشاوره رایگان نیاز داریم؟

خیلی وقتا شرکت هایی هستن که با سرمایه های کلان وارد یه کسب و کار میشن و با وجود حمایت های مالی زیاد، نمی تونن تو اون کسب و کار موفقیت کسب کنند. بنابراین طبیعیه که بعد از گذشت مدتی مجبور به خروج از اون کسب و کار میشن. دقیقا در نقطه مقابل این دسته، کسب و کار هایی شاید کوچیک و با سرمایه محدود وجود دارن که خیلی بیشتر و زود تر به نتایج قابل ملاحضه ای دست پیدا کردن.

دقیقا مشابه همین موضوع، تو پروژه های طراحی سایت هم ممکنه اتفاق بیافته. در نتیجه مشتری ها به دلیل عدم بیان درست خواسته هاشون در ابتدای شروع پروژه، اصولا تو راهی قدم میذارن که هیچ سنخیتی با تصورات ذهنیشون و صحبت هایی که انجام شده، نداره.

مشکل وقتی چند برابر میشه که علاوه بر نداشتن خواسته های مشتری که تو جلسه مشاوره رایگان مطرح شده، وب سایت طراحی شده زیر ساخت های مناسب برای تجارت الکترونیکی رو نداشته باشه. همین موضوع باعث میشه که مشتری سایت تحویل گرفته رو نیمه رها کنه یا دوباره متحمل هزینه های اضافی بشه.

مهم ترین دلیل شکست قطعا چیزی فرا تر از سرمایه و امکانات هست. اگه روش های کسب و کار اینترنتی رو بلد نباشید و اون ها رو متناسب برای کسب و کار خودتون طراحی نکنید، مسلما چیزی جز شکست عاید وب سایت شما نمیشه. زیبایی یا قدرت سایت از لحاظ فنی به تنهایی کافی نیست. اگر اصول کسب و کار اینترنتی رو در نظر نگیرید، بعد از مدتی با نا امیدی اون رو رها می کنید. چون به خودتون میاین و می بینید که جز هزینه اضافی، چیز دیگه ای برای شما نداره.

مشاوره رایگان
not to do

پاسخ سوالای شما پیش ماست

پیدا کردن بهترین راهکار برای رشد کسب و کار شما با مشاوره رایگان

web-design 3-64

1- طراحی سایت

اگه تو فکر گسترش کسب و کارتون هستین بهترین راه طراحی سایت هست. با راه اندازی سایت می تونید خدمات و محصولاتتون رو به همه دنیا معرفی کنید. برای طراحی سایت باید بدونید که هدف شما از انجام این کار چیه؟

web-design 1-64

2- بهینه سازی و سئو

اگه به دنیای وب سایت ‌ها علاقه داشته باشین احتمالا اسم بهینه‌ سازی و سئو چندین بار به گوشتون خورده. ما این ‌جا هستیم تا کمکتون کنیم برای سئو و بهینه‌ سازی رتبه سایتتون برنامه و نقشه درستی داشته باشین.

web-design 4-64

3- کلمات کلیدی

یکی از موضوعاتی که توی مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ مهم هست، استفاده از کلمات کلیدی مناسبه. این ‌که بدونید مخاطبای هدف شما چه افرادی هستن و نیازشون چیه می‌ تونه کمکتون کنه. کلمه کلیدی راه ارتباطی بین شما و مخاطباتون هست.

approved-64

4- سرعت رسیدن به هدف

تو دنیای الان سرعت خیلی مهمه، اما مهمه که کیفیت رو هم فدای سرعت نکنید. یعنی برای رسیدن به هدفتون دست به انجام کار هایی نزنید که بعدا تیشه به ریشه خودتون بزنه. آهسته انجام شدن کارا بهتر از سرعت نامطمئنه.

مشاوره رایگان با بودجه شما

5- میزان بودجه مورد نظر شما

با پرداخت هزینه بیشتر کار های بیشتری هم میشه انجام داد. یکی از موضوع‌ هایی که توی مشاوره رایگان زیاد بهش توجه نمی ‌شه میزان بودجه مشتری هست. ما بسته به بودجه شما بهترین پلن رو در اختیارتون قرار می ‌دیم.

social-media-marketing1-64

6- استراتژی بازاریابی دیجیتالی

استفاده از دیجیتال مارکتینگ روش جدیدی هست که می ‌تونه به گسترش کسب و کارتون کمک کنه. از طرفی داشتن استراتژی درست و اصولی می تونه تضمین‌ کننده موفقیت شما باشه. انجام این کار بدون آگاهی کاملا برعکس عمل می کنه.

یه مشاوره خوب شامل چه خدماتی میشه؟

معمولا هر شرکتی، خدماتی که در رابطه با مشاوره به شما ارائه میده متفاوت هست. اما به ‌طور کلی مشاوره ‌ای خوب هست که متناسب با خواسته ‌های شما راهکار های متفاوتی در اختیارتون قرار بده و به شما کمک کنه تا با مقدار بودجه‌ ای که در نظر دارید در سریع ‌ترین زمان ممکن به اهدافتون برسید.

البته باید به این ‌مورد اشاره کنیم که بعضی موقع‌ ها ممکنه فرد مشاوره گیرنده نسبت ‌به بعضی از موضوعات اطلاع کافی نداشته باشه یا این ‌که اطلاعات اشتباهی از قبل دریافت کرده باشه. در این صورت یه مشاور خوب باید اول اطلاعات اون شخص رو کامل کنه و بعد بهش اجازه تصمیم‌ گیری بده.

قدرت کاری تیم ما در یک نگاه

وجه تمایز تیم آنسو وب

اولین سوالی که ممکنه ذهنتون رو مشغول کرده باشه اینه که چرا ما مشاوره دادن رو جزو خدماتمون گذاشتیم؟ مهم ‌ترین هدف ما رضایت کامل شما تو همه مراحل همکاری مون هست که با مشاوره رایگان راحت تر می تونیم بهش برسیم. بارها برای همه ما پیش اومده که به خاطر تجربه یه همکاری ناموفق دیدمون به اون موضوع تغییر کرده.

ما هم مثل شما برای کار های مختلف بارها تو جایگاه مشتری بودیم و برامون تجربه های خوب و بد زیادی به وجود اومده. به همین خاطر خودمون رو جدا از شما نمی دونیم و همه سعیمون اینه که تمامی مشاوره هایی که به شما می دیم در راستای اهدافتون باشه. رضایت شما مهم ترین موضوعی هست که به ما قدرت و انرژی میده.

اول از همه این قول رو بهتون میدیم که بسته به میزان بودجه شما بهترین پلن رو معرفی کنیم و برای رسیدن به اهدافتون متعهد باشیم. خیلی از وقت ها نیازی به هزینه های اضافی تو اول راه نیست، بنابراین کمکتون می کنیم که در ابتدا تارگت های هدفتون رو پیدا کنید و بعد نسبت به اون بهترین استراتژی ممکن رو براتون تعیین می کنیم. در تمامی مراحل کار هم از نتایج کار با خبرتون می کنیم.

آقا تو یه کلام، مشاوره رایگان اهمیتش برامون به اندازه طراحی سایت و سئو هست، برای همینه که جزو یکی از خدماتمون قرارش دادیم.

تعهد کاری در تمامی مراحل
شناخت ترند های صنعت شما
برند سازی برای محصول و خدمات شما
ارائه گزارش های دوره ای با اعداد و ارقام
درک اهداف شما و ارائه پیشنهاد های سازنده
استفاده از ایده های به روز در جهت دیجیتال مارکتینگ
توانایی تولید محتوا بر اساس کلمات کلیدی حیطه کاری شما

آنسو وب زمان مشاوره چه خدماتی بهتون ارائه میده؟

مراحل مشاوره رایگان

مراحل مشاوره رایگان آنسو وب

اولین جلسه مشاوره ما به صورت تلفنی یا حضوری می تونه باشه. تو این جلسه ما درباره خواسته های شما و هر چیز دیگه ای که لازم دارین می شنویم. بعدش تو همون جلسه بهترین پلن هامون رو براتون توضیح میدیم و راهکار هایی که بتونه زود تر شما رو به هدف و خواستتون بروسونه رو هم بهتون پیشنهاد میدیم.

یکی از ویژگی های برتر آنسو وب این هست که شما می تونید با ما 3 تا جلسه رایگان مشاوره داشته باشین حالا چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی. این جلسه ها هم حداکثر تایمشون یک ساعت هست تا شما بتونید هر سوالی که دارین از ما بپرسین و خواسته هاتون رو با جزئیات دقیق به ما بگین.

این قول رو بهتون می دیم که تو جلسات مشاوره تمامی نیاز ها و هدفاتون به دقت بررسی میشه و بعد بهترین پلن برای شما ریخته میشه و در اختیارتون قرار می گیره. اگه بعد از این جلسات تصمیم بگیرید که با هم همکاری داشته باشیم، ما دقیقا بعد از آخرین جلسمون وارد فاز اول کار میشیم و استراتژی های لازم برای شما رو طراحی می کنیم. یعنی می خوایم بهتون بگیم هر ثانیه از وقت شما و ما طلاست واسه همین معطلی تو کارمون نیست.

برای تمام سوالاتون جواب داریم

سوالات متداول

 • ارائه استراتژی
 • اعلام دقیق هزینه
 • تشریح کامل مسائل تخصصی
 • شناسایی دقیق مخاطبان و رقبا
 • ارائه بهترین پلن کاری در راستای کاهش هزینه ها

طبیعیه که ما چون تو این حوزه کار می کنیم بیشتر از شما به موضوعات جدید آشنایی داریم. به همین دلیل قبل از اقدام به راه اندازی سایت جلسه مشاوره رو پیشنهاد می کنیم.

اکثر مشتری های ما اولین سوالی که دارن اینه که سایت وردپرسی بهتره یا سایت کد نویسی شده. ما تو جلسات مشاورمون این موضوع رو براتون توضیح می دیم و کمکتون می کنیم تا با هزینه مناسب سایتتون رو راه بندازین.

 • استراتژی سئو
 • تجزیه و تحلیل های رقابتی
 • تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی
 • بررسی وضعیت لینک های سایت
 • استفاده از بروز ترین ابزار ها
 • در نظر داشتن مقدار بودجه شما
 • اجرای جدید ترین تکنیک ‌های سئو
 • ارائه ایده ‌های جدید در راستای اهداف شما
 • درک اهداف مشتری
 • شناخت ترند های صنعت سئو
 • جستجو و آنالیز کلمات کلیدی
 • تشخیص خطا های فنی بخش سئو سایت

ما در رابطه با اینستاگرام خدمات ویژه ای رو ارائه می دیم که می تونه به شما تو فروش و جذب مخاطب بیشتر کمک کنه.

معمولا افراد بعد از اولین جلسه مشاوره، دوباره یه سری سوالات براشون پیش میاد. برای همین وجود جلسات بعدی میتونه کمکتون کنه تا تمامی سوالاتتون رو از ما بپرسین.

احیانا تو فکر گسترش کسب و کارتون نیستید؟

کافیه تلفن رو بردارید و با ما تماس بگیرید تا کمکتون کنیم

header